Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpátky do minulosti

Příspěvky

MSK v Mýtě na Sladovně

29. 11. 2009

Obrazek

Akce je zdárně za námi a myslím,že jsme se docela slušně pobavili.Je škoda,že se nás nesešlo víc.Ale bohužel to je poslední dobou častý jev a nás zapálence MSK to mrzí,ale zřejmě s tím nic nenaděláme.............Prcek!

.... další obrázky ve fotoalbu!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Zpátky do minulosti | Komentářů: 1

Plzeň 28.9.09

28. 9. 2009

Obrazek

Jako,každý rok tak i letos jsme navštívili Plzeňskou motorkářskou akci v pivovaru.Kde jsme poseděli u kávičky a nealko piva a poté jsme se vydali na prohlídku mašin,které jsem dorazily jako my.Tady jsme pokecali s tříkolkářema,kteří letos měli skvělou účast.Když byl vyhlášen odjezd na projížďku,tak jsme  se tentokrát nezúčastnili a vyrazili jsme do Černic do pivovaru na oběd a okoštovat alespoň malé pivo zdejší kuchyně.Ochutnali jsme pšeničný mok a reakce byla různorodá.Ale mě docela chutnalo.Tak jsme ještě dali gábl ,rozloučili se s kamarádama a vyrazili k domovu.........Prcek!

WWW.purkmistr.cz

 
Celý příspěvek | Rubrika: Zpátky do minulosti | Komentářů: 1

Sobotní sraz na Panelu

17. 8. 2009

Tuto sobotu jsme uskutečnili druhý sraz tohoto roku. Počasí se nám tentokrát vyvedlo,ale účast byla slabá.Kdyby nepřijeli tříkolkáři, tak jsme tam seděli v koutku a ani by nás nebylo vidět.Tak si začínám myslet,když tyto skromné srazky   přestaneme pořádat asi uděláme nejlépe.Ale zase na druhou stranu tyto akce děláme abychom se sešli s kamarádama a trochu vypadli z tvrdé reality dnešní doby.Jak jsem psal již na začátku tohoto článku nebýt tříkolek byla by to ostuda a tímto jim chci poděkovat a zároveň je vidět,že jsou to opravdový kamarádi a místní mohou jen tiše závidět.Ale dost kritiky počasí se povedlo a my i přes malou účast jsme se skvěle bavili.Tímto chci poděkovat i Michalovi Štědrému,který se staral o muziku a o promítání fotek z našich akcí………Prcek!Obrazek
 
Celý příspěvek | Rubrika: Zpátky do minulosti | Komentářů: 4

Sobotní posezení u pivka........

27. 12. 2008

Tuto sobotu opět proběhlo posezení v restauraci u Labutě,která byla pojata jako poslední projížďka v tomto roce.A to tím stylem,že všichni museli přijít v kožených hadrech,které používáme k jízdě na motorkách.A pokud mohu mluvit sám za sebe,tak jsem si připadal jak v létě .A to.... jelikož bylo příjemně vytopeno a my kožené hadry na sobě.Ale hlavně se mi líbí,že když něco domluvíme tak to platí.Důležité ale bylo,že účast jako vždy byla veliká a panovala skvělá nálada........Prcek a tajný fotoreportér Myšák!

Obrazek

 
Celý příspěvek | Rubrika: Zpátky do minulosti | Komentářů: 2

II.výročí MSK řádně zapito........

30. 11. 2008

Sobotní akce našeho motorkářského klubu MSK se nám vyvedla a myslím,že každý,kdo se zúčastnil byl spokojen.Nejvíce mě potěšilo,že opět přijeli naši nejlepší kamarádi z Lítvínova a ze Stochova,kteří jsou našimi pravidelnými hosty a toho si všichni velice vážíme.A jsme rádi, že i oni k nám rádi jezdí a zúčastňují se našich skromných akciček.Které hlavně děláme sami pro sebe,abychom drželi ten kamarádský kontakt mezi sebou.Nejvíc mě mrzí,že spousta našich příznivců se opět nezúčastnilo,ale samozřejmě,to je věc každého.Co dodat mluvím sám za sebe bylo to super........jen tak dál...Prcek!

Obrazek

 
Celý příspěvek | Rubrika: Zpátky do minulosti | Komentářů: 1

MSK na Moravě v obci Hnanice aneb popíjenda v místním sklípku

5. 11. 2008

V sobotu 1.11.08 jsme uskutečnili zájezd s cestovkou ze Zbiroha na Moravu do vinného sklípku v Hnanicích.Cesta tohoto zájezdu vedla v pohraničí Rakouska podle řeky Dyje,kde jsme se zastavili u hradeb jednoho honosného hradu Hardeggu a odtud jsme putovali do Rakouského města Retz,kde jsme si prohlédli místní památky včetně větrného mlýna,který sloužil na lisování vína a odtud do Znojma.

Obrazek

 
Celý příspěvek | Rubrika: Zpátky do minulosti | Komentářů: 0

II.sraz MSK v Týčku...!

15. 9. 2008

Pohled na opravdu vydařené setkání trochu z jiného úhlu aneb jak jsme letos zřejmě naposledy pod širým nebem zapařili.............................. Myšák'

Obrazek

 
Celý příspěvek | Rubrika: Zpátky do minulosti | Komentářů: 4

Šumava 2008

28. 7. 2008

Víkendovou akci na Šumavě máme zdárně za sebou a mohu konstatovat,že akce to byla vynikající a doufám,že všichni kteří tam byli jsou téhož názoru. Hlavně chci podotknou,že i to sluníčko,když vidělo MSK,tak začalo svítit a tím nám zvedlo náladu už při odjezdu na chatu Povydří. Po příjezdu jsme se šli ubytovat a poté jsme se začali seznamovat s místním pohostinstvím a personálem,který nám ve všem vyhověl. Takže jsme po chvíli zjistili,že nám tady opravdu nebude nic chybět...Obrazek

 
Celý příspěvek | Rubrika: Zpátky do minulosti | Komentářů: 4

Sraz MSK - Týček 2008

13. 7. 2008

Velice příjemné setkání nemohlo narušit ani nepříliš vlídné počasí a tak letošní 1.motosraz můžeme myslím považovat za celkem vydařený a úspěšný. Ti co byli přímo u toho si tak mohli alespoň na chvilku společně zaburácet svými stroji a vydat se na krátkou projížďku, která však musela být zkrácena právě kvůli dešti. Pokračování pak v samotném areálu koupaliště snad nemělo již žádných slabin a dokonale se tak mohl rozjet fajnový podvečer plný skvělé muziky a zábavy s jistě chutným občerstvením .............................................................................. Myšák!

Obrazek

P.S. Speciální poděkování patří též zkušenému deejayovi, který nás po celou akci doprovázel.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Zpátky do minulosti | Komentářů: 2

Sraz v Plzni

1. 5. 2008

Pár fotek pro ty,co se nezúčastnili....další foto na /www.motopellmell.cz

Obrazek

 
Celý příspěvek | Rubrika: Zpátky do minulosti | Komentářů: 3